Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom

WINSAFE Technology Co.,LTD

dobra jakość Marine PTZ Camera na sprzedaż
dobra jakość Marine PTZ Camera na sprzedaż
Cieszę się, że spotkam się z tobą w biurze Shenzhen, Nancy. Dzięki za profesjonalną prezentację wykładowców HD IP śledzących kamerę PTZ, wkrótce będę testował próbkę.

—— Rainer Kreher

Zrobiłeś świetną robotę. Dostałem te aparaty USB w 5 dni po zapłacie, to jest niesamowite.

—— Idah Manaf

Inżynier Mr WU jest bardzo miły i cierpliwy. Zrobił wysokie wsparcie, kiedy w zeszłym tygodniu spotkaliśmy się z problemem łączenia w biurze, co jest bardzo

—— Jonathan

Im Online Czat teraz

WINSAFE Technology Co.,LTD

1 2 3 4 5
WINSAFE Technology Co.,LTD WINSAFE Technology Co.,LTD WINSAFE Technology Co.,LTD WINSAFE Technology Co.,LTD WINSAFE Technology Co.,LTD
Factory Building Product Line Sales Team R & D Team WINSAFE Company

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : WINSAFE
Ilość pracowników : 200~250
Coroczne wyprzedaże : 15,000,000-20,000,000
Rok założenia : 2002
pc Export : 80% - 90%
Założona w 2002 r. Firma WINSAFE Technology Co., Ltd. jest prywatnym, zaawansowanym technologicznie podmiotem wyspecjalizowanym w kamerach CCTV w Chinach. Dostarczamy produkty wysokiej jakości, w tym kamerę wideo PTZ, wytrzymałą kamerę PTZ, kamerę IP firmy ATM Pinpole, mikrofon audio, bezprzewodową kamerę internetową IP i inne.

Firma posiada fabrykę o powierzchni 3000 metrów kwadratowych i zatrudnia 200 pracowników, w tym ponad 40 inżynierów ds. Badań i rozwoju specjalizujących się w śledzeniu ruchu wideo, analizie wideo, rozpoznawaniu twarzy, technologiach HD i IP itp.
Posiadając 16-letnie doświadczenie w branży i 6-miesięczną promocję nowych technologii, mamy szczerą nadzieję, że nasz klient może uzyskać od nas najlepsze produkty.

Aby rozszerzyć rynek dzięki certyfikatom CE / FCC / RoHS i ISO9001, WINSAFE Technology Co., Ltd staje się bardziej profesjonalna, aby zapewnić lepszą obsługę i uzyskać więcej szans od klientów.

Nasze produkty są szeroko sprzedawane z ciepłą akceptacją naszych dystrybutorów na całym świecie. Mamy bogate doświadczenie w eksporcie w wielu krajach, takich jak USA, Kanada, Meksyk, Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Francja, Japonia, Wietnam, Indonezja, Malezja, Singapur itp.


Opracowujemy i produkujemy efektywne kosztowo produkty, całkowicie rozumiejąc, czego potrzebują nasi klienci, a także dbając o zadowolenie współpracującego partnera. W międzyczasie zapewniona jest usługa OEM / ODM.

Szczegóły kontaktu
WINSAFE Technology Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mrs. Nancy

Tel: 86-755-26007301

Faks: 86-755-23324921

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)